Klubbträff tisdag 15 nov

Klubbträff tisdag 15 nov kl 18.00
Lokal Studiefrämjandet Rosenbergsgatan 6.
Höstens första inne träff där förhoppningsvis flera av klubbens medlemmar vill visa några av sina under året fotade fågelbilder eller bilder från någon klubbaktivitet. Skulle någon lyckats få någon vargbild vore det också spännande att se. Det är ju meningen att vi ska återuppleva lite av vad som hänt under året. Bilderna tar ni lämpligen och läser in på ett USB minne ca 10-20 stycken/person. Vi bör väl hinna titta på ett hundratal under kvällen. Det vore bra om de som tar med bilder mailar mig eller ringer om antal bilder som ska visas så får jag uppfattning om kvällens utbud.
Klubben bjuder på kaffe och något enklare tilltugg. Hjärtligt Välkommna.
Jan Blomqvist

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *